Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

Tarih: "Örnek Soru Çözümleri,KPSS için Konu Anlatımları"

Share :

Publisher : Dersdeo Instructor Team

Price : $15

Course Length : 16.5 hours

Course Language : Turkish

Description

Bu kursta, Türkiye'de yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (Kpss) için geçerli tüm Tarih içeriğini bulacaksınız. Kpss'ye, Genel Kültür-Genel Yetenek alanından girecekseniz almanız gereken önemli derslerden biridir.

İlk bölümde "İslamiyet Öncesi Türk Tarihi" hakkında 11 derslik bir girişle karşılaşacaksınız. Daha sonra 13 derslik bir "Türk-İslam Tarihi" bilgilendirmeniz olacak.

152 video ders ile Cumhuriyetin kuruluşuna kadar Türk ve Osmanlı Tarihini, 65 video ders ile müfredata eklenen "yakın tarihi" öğreneceksiniz.

Eğitimcinin kullandığı ders notlarını Her ANA konu başlığında pdf dökümanı olarak bulabilirsiniz. Böylece dersi not tutma endişesi olmadan rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Tüm konular küçük parçalı videolara ayrılmıştır. Bu sayede bir konu için uzun videolar yerine kolayca konu başlığından aradığınızı bulmanız sağlanmıştır.

Kursa ömür boyu-sınırsız erişim sahibi olacağınızdan ilerideki Müfredat değişiklikleri, eklenen konu anlatımı ya da soruları da şimdiden satın almış olacaksınız.

Tüm sosyal medya hesaplarından ve udemy hesabımızdan sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Şimdiden başarılar diliyoruz.

Who this course is for:
  • Bu kurs, özellikle KPSS' ye Genel Kültür Genel Yetenek alanından girecekler içindir. Ancak içerik olarak TYT-YKS'ye hazırlananlar için de kısmen alınabilir. Kursun içeriği, genel müfredata göre hazırlanmıştır. Kpss için geçerli tüm Tarih içeriğine sahiptir.