Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

İSG Sınavı Pratik Çalışma Soruları (Aralık 2019)

Share :

Publisher : Hasan YILDIZ - isgisbul İSG Kariyer Portalı

Price : $144

Course Language : Turkish

GÜNCELLEME : Eylül 2019

  • 3 Adet Gerçeğe çok yakın İSG DENEME SINAVI güncellendi.

  • Genel Güncelleme gerçekleştirildi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Online ve Pratik Soru Bankası, sorular güncel iş güvenliği mevzuatına uygun olarak hazırlanmıştır Sürekli güncellenmekte olup, satın aldığınız dönem ile SINAV dönemi arasında her ay yeni PRATİK SORULAR ve NOKTA ATIŞ sorular eklenmeye devam edecektir. 


İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Online ve Pratik Soru Bankası bir sonraki sınav dönemine dek size 500 SORU sunmak gayretinde olacaktır. Sorular çıkması muhtemel alanalrı kapsamakla birlikte sizlere konuyu öğretmek amacındadır. Yani İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Online ve Pratik Soru Bankasını satın aldığınızda meslek hayatınıza dair hazırlıklara da başlamış olacaksınız. 


İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikalarından herhangi birine sahip olmanız sizleri sadece alanınızda çalışabilir kılar lakin bilgi ve donanımızın ne kadar dolu ve detaylı olur ise, sizler o kadar aranan kişi olur, hem daha kolay iş bulabilir hem de işlerinizi daha sağlıklı ve güvenli idame edebilirsiniz. Sizler binlerce mühendis, hekim ve sağlık personeli arasından sıyrılmak için girdiğiniz bu mücadele de esasen mühendis, bilim insanı, teknik öğretmen, tıp doktoru ve/veya sağlık personeli olduğunuzu aklınızdan hiç çıkartmayın. Mesleğinizde edindiğiniz nosyonu geliştirdiğiniz de iyi bir İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyoneli olabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyoneli adayı olarak güvenlik kültürünü hayat felsefesi edinmenizi, içinde bulunduğunuz / bulunacağınız kurum / işletme ve/veya oluşumlarda ön plana çıkartmanızı ve hatta işletme kültürünün bir parçası olarak önermenizi ve uygulamanızı dilerim.  

İŞ Güvenliği Uzmanlık SInavı Pratik Çalışma Soruları; MEVZUATI çokça okuyup, aklınıza kazımanız için oluşturulmuştur. Kurs detay içeriğinde 6331 ve 4857 Sayılı Kanunların günümüz yönetmeliklerinin listesini ayrıca iç sayfalarda "Çalışma Metodu Önerileri" kısmını göreceksiniz. 

 

Sınav da olduğundan daha fazla SAHA da ihtiyaç duyacağınız MEVZUATI ne kadar iyi bilir, ne kadar hakim olursanız, hem işyerine hem de kendinize faydalı olacaktır. Özellikle kendi hak, yetki ve sorumluluklarınızı biliyor olmanız hem diğer çalışanların haklarını savunabilmek, gasp etmemek için hem de işinizi doğru yapabilmek için fayda sağlayacaktır.