Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

Baştan Sona İngilizce Eğitimi - Sıfırdan Başlayanlar İçin

Share :

Publisher : Seçkin Esen-Akın Demir

Price : $115

Course Length : 21.5 hours

Course Language : Turkish

Description

Değerli Öğrencimiz,  

UDEMY İngilizce Eğitim Programımızı hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun olarak hazırlanan video derslerimiz ile bu güne kadar öğrenmeye çalıştığınız tüm seviyeleri kapsayan İngilizce dil yapılarını farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kısa sürede ilerleme kaydedebileceksiniz.  

Video derslerimizde başlangıçtan en ileri seviyeye kadar tüm konular açık, kısa ve sade bir anlatımla açıklanmıştır. Her videonun arkasından aktivite sorularıyla desteklenen bu anlatımlar öğrendiğiniz yapıları unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir. Soru çözümü ve konu tekrar videoları ile öğreten eğitim modelini benimseyen programımız ile öğrendiğiniz yapılar ve kelimeler daha kalıcı olacaktır.

Aktiviteler “sarmal sistem” içinde sıralanmıştır. Yani gördüğünüz bir yapı ile ilgili bir aktiviteyi ilerleyen aşamalarda tekrar tekrar göreceksiniz. Yine, sonraki ünitelerde göreceğiniz bazı yapılar önceki aktiviteler içinde karşınıza çıkar, böylece zihniniz konulara hazırlanır.

Video anlatımlarımız kitaplarımızdaki konularla paralel gitmektedir ve içerdikleri binlerce soru ile öğrenmenizi desteklemektedir. Yani kitaplarımızı da ayrıca satın alabilirsiniz ve Udemy videoları ile çalışırken bir yandan da kitaplarımızdaki aktiviteleri çözerek öğrenmenizi pekiştirebilirsiniz. 

Sıfırdan en ileri seviyeye kadar 3'lü set olarak hazırladığımız kitaplarımız:

  • Temel İngilizce Dil Bilgisi - (A1 & A2 Seviye)

  • Develop Your Grammar - (B1 & B2 Seviye)

  • Advance Your Grammar - (C1 & C2 Seviye)

Udemy platformundaki konu anlatımlarımızdan bazılarını MyECO youtube kanalımızda da görebilirsiniz. Youtube üzerinde KONU ANLATIM videolarımızı ücretsiz izleyebilirsiniz, ancak her bir videonun arkasından aktivitelerini çözmek ve daha fazla video ile eğitiminizi zenginleştirmek için Udemy platformundaki video derslerimiz size çok faydalı olacaktır.

Video programımızı sürekli geliştirmek amaçlı düzenli olarak soru ve video eklemeye devam ediyoruz. Düzenli olarak çalışmanız durumunda, eğitim programının sonuna geldiğinizde tüm İngilizce gramer konularına hakim olacak, kelime haznenizi geliştirecek ve okuyup dinlediğinizi anlayabilir durumda olacaksınız. Video derslerimizde öğrendiğiniz konuları daha fazla pratik yapmak için;

  • kitaplarımızdaki soruları çözebilir, 

  • İngilizce bilenlerle veya yabancılarla pratik yapabilir, 

  • yabancı dizi ve film izleyebilir, 

  • seviyenize uygun İngilizce kitaplar okuyabilirsiniz.


%100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.


Ayrıca, kursumuzu satın aldıktan sonra bizimle doğrudan iletişime geçebilir, kurduğumuz messenger gruplarına dahil olabilir ve takıldığınız yerlerde dilediği zaman bize ulaşma imkanına sahip olursunuz.


Saygılarımızla  

Seçkin ESEN & Akın DEMİR

Who this course is for:
  • Bu kursumuz küçük yaş grubu hariç her kesime uygundur. Bir kursa gitmeye vakti olmayan İNGİLİZCE'yi kendi kendine öğrenmek isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.