Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

C1 & C2 İleri Seviye Akademik İngilizce Kursu

Share :

Publisher : Seçkin Esen-Akın Demir-Gözde Karapınar

Price : $115

Course Length : 7 hours

Course Language : Turkish

Description

Değerli Öğrencimiz,

UDEMY platformu için hazırladığımız C1 & C2 İleri Seviye Akademik İngilizce Kursumuzu hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun olarak hazırlanan video derslerimiz ile İLERİ C1 ve C2 seviyede İngilizce dil yapılarını farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kısa sürede ilerleme kaydedebileceksiniz.

Video derslerimizde ileri seviyeyedeki tüm gramer konuları açık, kısa ve sade bir anlatımla açıklanmıştır. Her videonun arkasından gelen aktivite sorularıyla desteklenen bu anlatımlar, öğrendiğiniz yapıları unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir. Bol soru çözerek öğreten eğitim modelini benimseyen programımız ile öğrendiğiniz yapılar ve kelimeler daha kalıcı olacaktır.

Aktiviteler “sarmal sistem” içinde sıralanmıştır. Yani gördüğünüz bir yapı ile ilgili bir aktiviteyi ilerleyen aşamalarda tekrar tekrar göreceksiniz. Yine, sonraki ünitelerde göreceğiniz bazı yapılar önceki aktiviteler içinde karşınıza çıkar, böylece zihniniz konulara hazırlanır.

İleri seviye video derslerimiz ADVANCE YOUR GRAMMAR isimli kitabımız ile paralel ilerlemektedir. Yaklaşık 15000 gramer ve dinleme aktivitesi bulunduran bu kitabımız ile video kursumuzu paralel takip edebilirsiniz.  Bu kitabımızı indirimli olarak satın almak isterseniz MyECO sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İngilizce seviyeniz daha düşükse, bu kursumuzdan önce BAŞTAN SONA İNGİLİZCE kursumuzu tamamlamanızı tavsiye ederiz.   

Baştan Sona İngilizce Kitap Seti  (4'lü set olarak hazırladığımız kitaplarımız):

 • Temel İngilizce Dil Bilgisi - (A1 & A2 Seviye) - Yaklaşık 16000 aktivite

 • Develop Your Grammar - (B1 & B2 Seviye) - Yaklaşık 15000 aktivite

 • Advance Your Grammar - (C1 & C2 Seviye) - Yaklaşık 15000 aktivite

 • Advance Your Listening - (C1 & C2 Seviye Dinleme) - Yaklaşık 15000 aktivite

Udemy platformundaki konu anlatımlarımızdan bazılarını MyECO youtube kanalımızda da görebilirsiniz. Youtube üzerinde KONU ANLATIM videolarımızı ücretsiz izleyebilirsiniz, ancak her bir videonun arkasından aktivitelerini çözmek ve daha fazla video ile eğitiminizi zenginleştirmek için Udemy platformundaki video derslerimiz size çok faydalı olacaktır.

Video programımızı sürekli geliştirmek amaçlı düzenli olarak soru ve video eklemeye devam ediyoruz. Düzenli olarak çalışmanız durumunda, eğitim programının sonuna geldiğinizde tüm İngilizce gramer konularına hakim olacak, kelime haznenizi geliştirecek ve okuyup dinlediğinizi anlayabilir durumda olacaksınız. Video derslerimizde öğrendiğiniz konuları daha fazla pratik yapmak için;

 • ayrıca satın alacağınız kitaplarımızdaki soruları çözebilir, 

 • İngilizce bilenlerle veya yabancılarla pratik yapabilir, 

 • yabancı dizi ve film izleyebilir, 

 • seviyenize uygun İngilizce kitaplar okuyabilirsiniz.


%100 öğrenci memnuniyeti ve 30 gün para iade garantisi

Kursumuz %100 memnuniyet garantilidir. Eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz tüm parayı geri alabilirsiniz.


Ayrıca, kursumuzu satın aldıktan sonra bizimle doğrudan iletişime geçebilir, kurduğumuz messenger gruplarına dahil olabilir ve takıldığınız yerlerde dilediği zaman bize ulaşma imkanına sahip olursunuz.


Saygılarımızla

Seçkin ESEN & Akın DEMİR

Who this course is for:
 • Bu kursumuza orta (intermediate) seviyeden itibaren herkes kayıt olabilir.
 • Baştan Sona İngilizce Kursumuzu tamamlayan öğrenciler bu kursumuzu alabilir.
 • Genel İngilizce bilgisini ileri akademik seviyeye çıkarmak isteyenler için ideal bir eğitimdir.
 • YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY sınavlarına hazırlananlar için yapısal eksikleri tamamlayan ideal bir kurstur.