Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

İngilizce A-Z™ | Modern İngilizceye Dair Her Şey!

Share :

Publisher : Petra Akademi™-Elif Nehir

Price : $115

Course Length : 20 hours

Course Language : Turkish

Description

Sosyal medya, filmler, diziler, kitaplar ve belki de küçük yurt dışı seyahat deneyimlerinizden aşina olduğunuz İngilizce'yi artık gerçekten anlamak ve sadece anlamakla da kalmayıp konuşmak istiyorsunuz, değil mi?

Artık Udemy online eğitimde fırsat eşitliği sunuyor ve dil okullarına kaydolarak hem binlerce lira vermek zorunda kalmıyorsunuz hem de bu kurslara giderken harcayacağınız günlük zamanlardan tasarruf edebiliyorsunuz.

Gramer derslerimizi oldukça renki hazırladık, birçok önemli konudan sonra testler ile pekiştirmeler yapacağız, telefon/bilgisayarınıza indirebileceğiniz ekstra dokümanlar ile öğrenme deneyiminizi kat kat artıracağız ve en önemlisi de 7/24 soru-cevap şansı ile eğitmenimizle yakın temas halinde bulunabileceksiniz.

Dersleri sürekli yeni konular ekleyerek & dünyadan modern öğrenme teknik sırlarını paylaşarak & alıştırmalar ve konuşma egzersizleri ile güncelliyor olacağız. Sizlerden ricamız ise sadece haftalık olarak kendinize güzel bir program çıkarıp bolca tekrar yaparak kursumuzu takip etmeniz yönünde olacak.

Şimdiden aramıza hoşgeldin! 

Who this course is for:
  • Okuduğu metni anlamak isteyenler
  • Sadece anlamak değil; artık canlı canlı İngilizce konuşmak isteyenler
  • Öğrenmek için uzun yıllar beklemek yerine pratik bir şekilde, modern tekniklerle İngilizce öğrenmeyi arzulayan herkes!