Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

Davud Hoca ile Laravel

Share :

Publisher : Davud Hoca

Course Length : 17.5 hours

Course Language : Turkish

Description

PHP ile web tasarımı yapmak oldukça kolaydır, Bunun için yapmanız gereken bir XAMP programı indirmek ve Sizin için sunucuları kurmasını sağlamaktır. Daha sonra htdocs dizininde oluşturacağınız .php uzantısı içeren bir dosya ile PHP kodları yazabilir ve bu dosyası çalıştırarak PHP ile çalışabilirsiniz.

PHP'ye başlamak böyle kolay olunca, klasik öğrenme ve kodlama metodları herkesin ilk heyecanla yaptığı tarz oluyor ve bundan kurtulması kolay olmuyor. Bir çok projeyi kişi klasik programlama metodları ile yapmış oluyor.

Laravel'de ise bizler için daha önceden hazırlanan Symphony gibi bir çok kütüphane bir araya getiriliyor ve bizlere farklı bir programlama tarzı sunuluyor. Bu tarzın adı "MVC  - Model View Controller" dır. MVC tarzında web sitesinin görünen kısmı view dosyalarında, veritabanı ile ilgili kodlar model dosyalarında, kullanıcı etkileşimi ve view-model arasındaki etkileşim ise Controller tarafından yapılmaktadır.

MVC yapısı oldukça kolay ve konforlu olmasına rağmen, MCV anlatan kişiler işin özünü tam anlamatamadıkları için bir çok kişi MVC'yi tam öğrenemeyip, eski bildiği klasik programlamaya dönmektedir.

Biz bu Laravel Framework kursunda size MVCyi tam olarak öğretmeyi ve bir daha eski metodlarla kodlama yapmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar tüm eğitim hedeflerimizi başardığımız gibi bunuda birlikte başaracağız.

O zaman "Davud Hoca ile Laravel" kursunda buluşalım.


Who this course is for:
  • PHP Bilen ve FrameWork Öğrenmek İsteyen
  • MVC Model View Controller Yapısını Öğrenmek İsteyen
  • Laravel Framework Öğrenmek İsteyenler