Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

Veri Bilimine Giriş

Share :

Publisher : Mustafa Vahit KESKİN - Veri Bilimi Okulu

Course Language : Turkish

Dünya'nın en çok kazandıran mesleği olan veri bilimcilik için giriş düzeyinde bilgiler sunan ve sizi tüm kavram karmaşalarından kurtarıp konuyla ilgili bir vizyon kazandırma hedefiyle hazırlanan "Veri Bilimine Giriş" eğitimine hoşgeldiniz.

Veri bilimci olmanın çok iyi kod yazmak, algoritma canavarı olmak ya da çok iyi istatistik bilmek ile ilgili olmadığını görecek ve bilim ve teknolojinin iç içe geçtiği bu mesleğin heyecan dolu dünyasına giriş yapacaksınız!

Bu eğitim hazırlıkları süren/tamamlanan "Uygulamalı Veri Bilimi ve Makine Öğrenmesi" eğitiminin ilk 4 bölümüdür. Bu bölümler tamamen motivasyon amaçlı ve veri bilimi konusunda hiç bir bilgisi olmayan kişilere yol göstermesi amacıyla hazırlanmış olduğu için ücretsiz olarak sunulmuştur.

Not: Bu eğitim veri bilimine sıfırdan başlangıç yapmak isteyenler ve veri bilimi konusunda hiç bilgisi olmayanlar için oluşturulmuştur. Eğitimde kod yazımı, ya da veri bilimi projesi yapmak gibi bölümler yoktur. Muhabbet tadında bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Homo sapiens'ten data sapiens'e doğru... İyi seyirler!