Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

Montuj profesjonalne filmy w telefonie za pomocą FilmoraGo

Share :

Publisher : Piotr Maczuga

Course Language : Polish

Wszyscy korzystamy z telefonu jako kamery. Nic dziwnego - dzisiejsze smartfony pozwalają na robienie ujęć zapierających dech w piersiach. Nagranie te jednak w większości "lądują" w pamięci telefonu i tam kończy się ich żywot. A co by było, gdybym nauczył Cię, jak za pomocą bezpłatnej aplikacji montować atrakcyjne filmy wideo i robić to niemal od razu po nagraniu?

Ten kurs pozwoli Ci nauczyć się montażu od podstaw w tym samym narzędziu, którego używasz do nagrywania czyli w Twoim telefonie. Nie musisz nic instalować na komputerze, przenosić nigdzie plików czy martwić się o dostęp do projektu później. W tym narzędziu wszystko zrobisz od razu, przez co pozwala ono na ekspresowe komunikowanie się ze światem za pomocą wideo. Jeśli udało Ci się nagrać coś wyjątkowego, to możesz podzielić się tym ze światem dosłownie w kilka minut. A do tego - może to wyglądać naprawdę profesjonalnie, bo FilmoraGo to profesjonalne narzędzie. W ten sposób stajesz się twórcą zawsze i wszędzie.

Mój kurs jest dla Ciebie jeśli nagrywasz wideo: z rodziną, z wakacji, z uprawiania sportu czy chcesz wykorzystać nagrania wideo w biznesie, ale brakuje Ci profesjonalnej kamery i wiedzy z zakresu montażu. W tym bardzo konkretnym kursie, w którym prowadzę Cię krok po kroku przez proces przygotowania montażu, sam montaż, a później dystrybucję gotowego filmu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Aż 30 lekcji, ale jednocześnie zwięzła forma, ponieważ szanuję Twój czas i stawiam na praktykę, łącząc ją z teorię bardzo ostrożnie.

FilmoraGo to narzędzie, które proponuję w tym kursie, ponieważ:

  • Jest darmowe, a płatne dodatki są bardzo tanie

  • Pozwala nauczyć się montażu w sposób intuicyjny

  • Jest dostępne na Android i iOS

  • Daje twórcy ciekawe efekty obrazu i dźwięku

  • Jest studiem montażu w Twoim telefonie

Zapraszam do udziału! Kurs najlepiej przechodzić ze telefonem w dłoni i praktykować razem ze mną. Czas spędzony na nauce upłynie szybko i zdziwisz się, jak wiele można się nauczyć. I jak wiele można zrobić za pomocą zwykłego smartfona.