Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

HACKING: Jak przechwytywać i monitorować dane w sieci?

Share :

Publisher : IT Security | Etyczny Hacking - Laboratorium Hackingu

Course Language : Polish

AKTUALIZACJA: Trwa ograniczona promocja na wszystkie szkolenia z dziedziny Hackingu oraz IT security - każdy kurs tylko 97 zł (ponad 25% taniej). Aby skorzystać z promocji, wybierz interesujące Cię płatne szkolenie z naszej oferty, kliknij po prawej stronie "Masz kupon?" i wprowadź kod rabatowy PROM97. Promocja obowiązuje dla stu pierwszych Uczestników.


Ten kurs jest w 100% darmowy - możesz zapisać się w dowolnym momencie.


Przedstawiamy Ci jeden z modułów szkolenia CISS (Certyfikowany Specjalista IT Security), który dotyczy przechwytywania i monitorowania informacji w sieciach komputerowych.  

W trakcie godzinnego szkolenia nauczysz się podstaw obsługi monitora Wireshark, który jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy specjalisty bezpieczeństwa IT. Będziesz zaskoczony, jak wiele informacji możesz przechwycić i odczytać.Szkolenie to będzie Twoim pierwszym krokiem na drodze do otrzymania certyfikatu CISS (Certified IT Security Specialist) oraz tytułu Certyfikowanego Specjalisty IT Security.

Czym jest CISS - Certified IT Security Specialist?

CISS (Certified IT Security Specialist) to program certyfikacyjny z dziedziny bezpieczeństwa IT oraz etycznego hackingu, realizowany przez IT Security Academy. W szkoleniach wideo CISS biorą udział zarówno informatycy z największych polskich firm i instytucji, jak i pojedynczy audytorzy IT. Na całym świecie w szkoleniach Akademii Bezpieczeństwa wzięło udział ponad 30 000 osób. 

Zdobycie tytułu Certified IT Security Specialist to nie tylko dowód na posiadanie eksperckiej wiedzy, ale również prestiż bycia w gronie najlepszych.