Free Udemy Courses and Zero Broken link.
The only website where expired courses are deleted.

Adobe Fuse CC: İnsan Karakterleri Oluşturun (YENİ)

Share :

Publisher : Serkan BÜL

Course Length : 2 hours

Course Language : Turkish

Description

Bu eğitim kursu Udemy'deki ilk ve tek Türkçe Adobe Fuse CC eğitim kursudur.

  • Kursa hemen ücretsiz kayıt yaparak Adobe Fuse CC'yi öğrenmeye başlayın.

Adobe'nin yeni programlarından olan Fuse CC ile 3D insan karakterlerini sadece birkaç dakika içinde nasıl oluşturabileceğinizi, Creative Cloud Libraries'e nasıl kaydedebileceğinizi ve bu karakterlerin pozlama ve animasyonlarını doğrudan Photoshop CC'nin içinden nasıl yapabileceğinizi görün.

Fuse CC ile aşağıdakilerini yapabileceksiniz:

  • 3D uzmanlığına veya maliyetli 3D yazılımlarına ihtiyaç duymayacaksınız. Fuse CC ile çok çeşitli vücut parçalarını, saç seçeneklerini, kıyafet öğelerini ve deri, pamuklu, metal ve plastik gibi kıyafet dokularını içeren seçimleri kullanarak insan karakterlerinizi kolaylıkla bir araya getirebilirsiniz. 
  • Yüz ve vücuttan giysi ve dokuya kadar yüksek kaliteli 3D içeriklerin bulunduğu kitaplığı kullanarak hızla hayal ettiğiniz karakterleri kolayca oluşturun. Giysi, ten, göz, saç ve diş rengi; giysi dokusu ve giysi ve vücut şekli gibi ayrıntıları ayarlayın. 
  • Saç, gözlük ve kumaş gibi 280'den fazla nitelik arasından renkleri, dokuları ve şekilleri özelleştirin. 
  • Bir 3D karakterin yüzünün orantı ve konturlarını kolayca değiştirin ve basit ayar düğmelerini kullanarak çeşitli duygulara göre yüz ifadelerini ayarlayın. 
  • Fuse CC'nin açık bir platform olması sayesinde, kendi tarzınıza göre vücut bölümleri, giyim malzemeleri ve 3D doku eşlemeleri oluşturabilir ve bunları uygulamaya aktararak mevcut 3D içeriklerde kullanabilirsiniz.
  • Karakterlerinizin pozlama ve animasyonlarını geliştirilmiş Özellikler panelindeki basit ayar düğmelerini kullanarak Photoshop CC'de hazırlayın.


Fuse CC kullanıcıların vücut parçaları gibi karakter bileşenlerini gerçek zamanlı olarak seçmelerini ve değiştirmelerini sağlar. Kullanıcılar ayrıca karakterlerini Allegorithmic tarafından sağlanan giysi ve doku seçenekleriyle de kişiselleştirebilirler. Fuse'nin temel yeniliği, kullanıcıların önceden yüklenmiş içeriğin tüm özelliklerinden yararlanarak kendi içeriklerini karakter oluşturma sistemine içe aktarabilmelerini ve otomatik olarak entegre edebilmelerini sağlar. Fuse karakterleri Mixamo çevrimiçi hizmeti ile donatılmıştır. Mixamo ile oluşturduğumuz karakterlere haereket animasyonlarını verebileceğiz. Karakterlerin yüz hareketleri için kemik yönlendirmeli bir teçhizat ve harman şekli bazlı yüz maskesi bulunurbulunur.

Fuse CC şu an da daha çok oyun geliştiricileri ve oyun moderatörleri tarafından kullanılıyor. Bu yelpaze gittikçe artmakta.

NOT: Fuse CC içinde bulunan tüm içerikler telifsizdir ve Fuse CC Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi tarafından düzenlenmiştir.


Who is the target audience?
  • Projeleri için karakter oluşturmak isteyenler
  • Fuse CC'yi merak edip öğrenmek isteyenler